Kubki papierowe producent
W Cup Poland od 2002 r. produkujemy opakowania z tektury dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, motoryzacyjnego i agencji reklamowych.
Do grona naszych strategicznych odbiorców należą, m.in. sieć kin Cinema City, Mars Polska, Unilever Polska.
Nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również w wielu krajach Europy.
Gwarantujemy najlepszą jakość, krótki termin realizacji, małe minimum zamówienia.
Pomagamy na każdym etapie procesu produkcji, od zapytania poprzez przygotowanie projektu do realizacji.


Kubki papierowe jednorazowe do herbaty
Kubek papierowy z nadrukiem
Kubek termiczny z nadrukiem
Kubki reklamowe cennik
Kubki papierowe jednorazowe


Kubki papierowe producent

W 2011 roku, plastikowe kubki iść tylko w odniesieniu do 1,9% napojów. Mayerskaf powiedział: "Zawsze czułem się bardzo źle, że jednorazowe kubki do kawy nie może kubki papierowe producent być łatwo poddane recyklingowi Przy ograniczonych zasobów i rosnących wysypisk nieprzetworzonej kubek nie jest tylko czymś, co można sobie pozwolić w tym samym czasie, nasz szkła z recyklingu z powrotem. do Ciebie w postaci gazet kilka razy, przedłużające życie wysokiej jakości papieru. " Stuart Singleton-White z miłości środowiska Rainforest Alliance wspiera innowacje i kubki papierowe z nadrukiem przyznał, że jest się doczekać nowego produktu na rynku. Który projekt jako "coffee to go" staje się w naszym kraju jest coraz większą popularność. A jeśli przed piciem na ulicy, można kupić tylko stoisk spożywczych, ale teraz, jak grzyby po deszczu, jest kawiarnia z zachodniego typu usług - służy nie rozpuszczalna i parzona kawa z tobą i nie wlać go w folię, a specjalne kartonowe kubki.

Zalety tego wniosku, osoba: - Po pierwsze, można cieszyć się kubki papierowe producent prawdziwą kawę, nie jest źle rozpuszczalne mash; - Po drugie, do picia z tych szkieł jest znacznie wygodniejsze niż z tworzywa sztucznego - na rękach nie tak gorące, nie ma zapachu z tworzywa sztucznego, a kawa nie kubki jednorazowe z nadrukiem dostanie się (w takich szkieł, z reguły kubki papierowe producent nie jest cap).