Kubki papierowe z nadrukiem
W Cup Poland od 2002 r. produkujemy opakowania z tektury dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, motoryzacyjnego i agencji reklamowych.
Do grona naszych strategicznych odbiorców należą, m.in. sieć kin Cinema City, Mars Polska, Unilever Polska.
Nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również w wielu krajach Europy.
Gwarantujemy najlepszą jakość, krótki termin realizacji, małe minimum zamówienia.
Pomagamy na każdym etapie procesu produkcji, od zapytania poprzez przygotowanie projektu do realizacji.


Kubki reklamowe z nadrukiem
Kubki papierowe jednorazowe
Kubek papierowy
Kubek papierowy z nadrukiem
Kubki reklamowe cennik
Kubki papierowe producent


Kubki papierowe z nadrukiem

Jakiś czas temu, ludzie przedsiębiorczy mają pochodzić z reklamy drukowanej o tych kubków. Pomysł okazał się bardzo udany: popularny napój kawy, także dziś, wiele pić go "w locie" i to z tych pucharów. Więc reklamy drukowane na pojemniku, 100% uderzył mężczyznę kubki papierowe z nadrukiem w oczy. W celu realizacji takiej usługi nie tylko agencje reklamowe, ale również oddzielne indywidualne. Najważniejsze - aby znaleźć kubki dostawca i negocjować z lokalnym drukarni, która wydrukuje je na co zamówiłeś. Następnie sporządza wykaz cen i ofertę dla reklamodawców, a także listę wszystkich zakładów kawy i straganów na miasto, w którym można wydać te kubki.

Najważniejsze tutaj - zadowolić wszystkich na cenę i siebie w tym samym czasie, aby nie urazić. Druga opcja zarobki w tej dziedzinie - reklama print "rękawy" do takich kubków. Ostatnio, "urządzenie" są kubki papierowe z nadrukiem coraz częściej pojawiające się na filiżanek kawy - to pozwala bezpiecznie trzymać w dłoni, nawet najbardziej gorący kubki papierowe z nadrukiem napój. Tutaj, wielkość kapitału początkowego będzie mniejszy - nie wydać na zakup okularów, ale tylko na pudełku i druku reklamy. Gdy jesteś gotowy, kubki papierowe z nadrukiem jesteś gotowy, aby dostarczyć "rękawie" do kawiarni. Fakt, że mają ich kupić kubki papierowe z nadrukiem lepiej uzgodnić przed reklama zostanie wydrukowany. Pomoże to uniknąć strat, a reklamodawcy są kubki papierowe z nadrukiem bardziej skłonni zgodzić się na twój wniosek, jeśli dokładnie będzie wiedział dokładnie, gdzie będzie realizowany.