Kubki papierowe do napojów
W Cup Poland od 2002 r. produkujemy opakowania z tektury dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, motoryzacyjnego i agencji reklamowych.
Do grona naszych strategicznych odbiorców należą, m.in. sieć kin Cinema City, Mars Polska, Unilever Polska.
Nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również w wielu krajach Europy.
Gwarantujemy najlepszą jakość, krótki termin realizacji, małe minimum zamówienia.
Pomagamy na każdym etapie procesu produkcji, od zapytania poprzez przygotowanie projektu do realizacji.


Kubki papierowe do napojów
Tanie kubki reklamowe


Kubki papierowe do napojów

Wybór odpowiedniego pokładzie - to nie wszystkie tajemnice jakości.

W chwili obecnej istnieją trzy druku: flekso, offset i sitodruk. O sitodruk nie powiemy - farby do nadruku tego typu jest bardzo toksyczny i zakazane do stosowania w kubki papierowe do kawy przemyśle spożywczym. Fleksografia jednocześnie jest najczęstszym rodzajem podłoża, jego popularność wynika z faktu, że przy użyciu kubki papierowe do napojów fleksodruku mogą być stosowane do prawie każdej figurze, najbardziej niestandardowym powierzchni, do puli gliny.

Jednak, kubki papierowe, nie jest najlepszym rozwiązaniem. "Side Effects" fleksografia są niewyraźne kontury, niemożność przekazania subtelne odcienie i gradientu i konieczność pokrycia laminatu szklanki malować nie pozostają na rękach (myślę czarne plamy na rękach po przeczytaniu gazety, to samo dzieje się, jeśli podnieść filiżankę niepowlekanych karton z fleksograficznego obrazu). W związku z tym, że dokonały ich wyboru na korzyść druku kubki papierowe do napojów tanie kubki reklamowe offsetowego. Jest to najlepszy druk jakość, która istnieje w branży poligraficznej w tej chwili. Wysoka lineature i doskonałe odwzorowanie kolorów, doskonała jakość błyszczący bez laminacji - podobnie jak kolorowe stronie magazynu.